Ağva Sahil Yıldızı Otel

Ağva Sahil Yıldızı Otel İstanbula çok yakın fakat şehrin gürültüsünden bi hayli uzaktır.işten bunalan stres atmak ,doğa ve denize karışıp huzur bulmak isteyenler için ideal bir ortam.Bir yanımızda yemyeşil doğa manzarasıyla içinizi ferahlatırken diğer yanımızda size masmavi denizin kokusuyla rahat bir nefes aldığınızı hissettiriyoruz.

 

Odalar

Otelimiz toplamda 12 oda olup 30 kişiyi ağırlayabilmektedir.Odalarımız standart ve çatı katı odaları olarak oluşmaktadır.Her oda da lcd televizyon, banyo, 24 saat sıcak su,wireless internet bağlantısı,makyaj masası,eşya dolabı bulunmaktadır.
Çatı katı odalarımız; balayı tarzında olup konuklarımızın içini ferahlatabilecek kendine ait deniz manzaralı veya dağ manzaralı terası bulunmaktadır.Odalarımızda 24 saat sıcak su,uydu yayını, yüksek hızlı kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.
Standart odalarımız; 24 saat sıcak su,uydu yayını,konuklarımızın konforu için düşünülmüş balkonu,yüksek hızlı kablosuz internet bağlantısı bulunan standart özellikteki odalarımızdır.

 

İletişim

Adres : Yakuplu caddesi Akın Sokak No:3 Ağva / Şile İSTANBUL
Telefon : 0216 721 86 80
Gsm : 0536 930 39 19

0 Yorum
YORUM YAP
Avşa Adası
Avşa Adası

Avşa adasına gelenlere öneriler

Ağva Otelleri

Avşa adasına gelenlere öneriler

Ağva

DMCA.com Protection Status