Ağva Club Pedalisa Ağva Hotel

Ağva Club Pedalisa Ağva Hotel Ağva’nın merkezinde sahile ve dereye 2 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alan tesis 1’i balayı suiti, 7’si suit, toplam 18 odadan oluşmakta… İki kişilik odalarda 37 Ekran TV, Klima, 24 saat sıcak su, Internet hizmeti, Suitlerde bunlara ilaven 55 Ekran TV, ebeveyn yatak odası, oturma grubu, buzdolabı bulunmaktadır. Balayı suiti 2 kattan oluşmakta ve suit odalara ilaveten banyosunda jakuzi bulunmaktadır.

 

Odalar

Kendinizi evinizdeyimiş kadar rahat hissetmeniz için özenle hazırlanmış 10 adet Standart, 7 adet Suit ve 1 adet Balayı Suit odamız ile şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak, hoşça vakit geçirebileceğiniz gerçek bir tatili yaşamak için, sizleri Ağva’nın doğasını ve masmavi denizini bizimle paylaşmaya çağırıyoruz.

 

Karadeniz’in benzersiz Ağva kumsalında ve Yeşilçay nehrinin Karadenizi kucakladığı limana 2 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alan Clup Pedalisa Ağva Hotel’de gününüzü değerlendirmek için bir çok alternatif bulacaksınız.

Açık ve kapalı olmak üzere 2 bölümden oluşan restorantımızda yapacağınız güzel bir kahvaltının ardından Yeşilçay nehrinin kıyısında yürüyüş, nehirde tekne gezintisi yaparak ya da kiralayacağınız sandal veya deniz bisikleti ile gezerek gününüzü değerlendirebilirsiniz.

Ağva doğal parkurlar, Başta Kilimli ve Kadırga Koyları, çevredeki korular, şelaleler, mağaralar keşfedilmeyi bekleyen doğa harikaları ile doğa yürüyüşleri yapmak isteyenler için de bir çok alternatif sunuyor.

Karadeniz’ in tertemiz sularında yüzmek istediğinizde Ağva’nın eşsiz güzellikteki 1.5 km uzunluğundaki kumsalı sizleri bekliyor.

 

İletişim

Telefon: (216) 721 77 30 – 721 77 33

Fax: (216) 721 77 31

0 Yorum
YORUM YAP
Avşa Adası
Avşa Adası

Avşa adasına gelenlere öneriler

Ağva Otelleri

Avşa adasına gelenlere öneriler

Ağva

DMCA.com Protection Status