Ağva Marina Otel

Marina Motel’e Hoş Geldiniz.Bazen, evinizde dahi arayıp da bulamadığınız ama özlediğiniz huzuru ve rahatlığı, sizlere sunuyoruz. Şehrin karmaşasından, gürültüsünden, pisliğinden kaçmayı çok fazla ertelemeyin. İşinizin – işyerinizin stresinden, yoğunluğundan, karışıklığından kaçmayı daha fazla ertelemeyin.Binaların arasında kaybolmuş, gürültüyle ve kaosla dost olmuş evinizi, güneş ışığı yerine sokak lambalarıyla bütünleşmiş, sadece klimalardan gelen havayı soluduğunuz işyerinizi arada sırada terk etmeyi düşünürseniz, çok uzaklara yol almanıza gerek yok. , banyo, saç kurutma makinası, klima, Tv mevcuttur

Aktiviteler

Motelimizde ödüllü langırt, dart, satranç ve tavla turnuvaları düzenlenmekte olup ayni zamanda okey ve iskambil de mevcuttur. Motelmizden temin edebileceğiniz motosiklet ve bisikletlerle doğal bir parkur olan Ağva gezilerine çıkabilirsiniz. Ağva’da dere ve sahil boyunca kiralayabileceğiniz deniz bisikleti ve kanolarla oldukça uygun fiyatlarla eşsiz güzellikte ve eğlenceli gezintiler yaşayabilirsiniz. Biraz daha hareket diyorsanız eğer, Ağva’nın tüm tepeleri ve ormanı, kiralayabileceğiniz ATV motorlarla sizi bekliyor. isterseniz Paintball alternatifini de deneyebilirsiniz.

Ben sadece yüzmek istiyorum diyorsanız, Karadeniz’in masmavi, dalgalı sularına kulaç atın, Göksu deresinde ördeklerle suyun derinliklerine dalın. Ağva’da güzel vakit geçireceginiz bir aktivitede Karadeniz’in bereketli sularında daha önce hiç avlamadığınız çeşitte ve büyüklükte balıklar tutabilme imkanınızdır.

Ağva’nın etrafında yer alan bakir koylar, adacıklar, ormanlarla doğallığın ve oksijen oranının çok yüksek olduğu bir bölge. Kilim Koyu, Gelin Kayası mutlaka keşfedilmesi gereken yerler. Ağva iklimi ve coğrafi konumu nedeniyle doğa yürüyüşü turizmi için çok sayıda parkura sahip. Başta kilimli, korular, şelaleler ve diğer doğa harikaları, yürüyüş alternatifi sunuyor.

İletişim

Adres: Ağva / Şile / İSTANBUL
Tel : (0216) 721 77 17 – 721 77 16
Gsm : 0535 223 93 16 – 0535 343 62 16

0216 721 77 17
Ağva Merkez, Fulya Sk., 34990 Şile/İstanbul, Türkiye
İLETİŞİM KURUN

Otel yetkilisime mail gönderin.

0 Yorum
YORUM YAP
Avşa Adası
Avşa Adası

Avşa adasına gelenlere öneriler

Ağva Otelleri

Avşa adasına gelenlere öneriler

Ağva

DMCA.com Protection Status