Ağva Sanal Tur Nedir

Ağva Sanal Tur Nedir ?

Özel çekim ekipmanları ile yapılan çekimlerle elde edilen Panoramik fotoğrafların , özel yazılımlar yardımıyla birleştirilerek 3 boyutlu görüntülerin elde edilmesidir. Yine özel yazılımlarla bu 3 boyutlu görüntüler  gezilebilecek hale getirilmektedir. Sanal Tur uygulamaları internet veya Cd ortamında gezilebilmektedir.

 Nerelerde Uygulanır ?

     Sanal Tur uygulamalarını 2 grupta inceleyebiliriz. İç mekan ve Dış mekan uygulamaları. İç mekan çalışmaları yoğunluklu olarak Otel ve pansiyonlar gibi kalınacak mekanlardan oluşmaktadır. Satılık ve kiralık mekanlar, spor salonları, güzellik salonları uygulamalarıda son zamanlarda artmaktadır. Ama istenilen heryerde uygulanabilir. Örneğin restaurantlarda,  fabrikalarda, iş merkezlerinde vs.

 

Dış mekanlar ise  tarihi ve turistik mekanlardan oluşmaktadır. Oteller ve pansiyonlar  için hem iç hem dış mekan uyugulamaları birlikte yapılabilmektedir.   

Neden Sanal Tur ?

    Günümüzün en değerli iki unsuru; Para ve Zamandır.  Sanal tur uygulamaları size hem zaman hemde para kazandıracaktır. Artık hiç kimse araştırmadan ve gözüyle görmeden para harcamak istemiyor. Araştırmak içinde zaman gerekli . Örneğin tatile gideceksiniz ve kalıcak bir yer arıyorsunuz . Gidip yerinde görüp inceliyecek zamanınız ve imkanınız yok. İnternetteki fotoğraflarla karar vermekte çok zor.İşte bu durumda sizin için en iyi çözüm Sanal Tur.   

Sanal Tur Pahalımıdır ?

    Mekanınızın görselliği ve temizliği için harcadığınız emek ve parayı düşünün. Bu emek ve paranın boşa gitmemesi için reklamınında iyi yapılması gereklidir . Eğer görselliğe ve temizliğinize güveniyorsanız ; İnternette gerçeğe en yakın biçimde reklamınızı yapabilmenizi sağlıyoruz. Hemde bunu çok uygun fiyatlarla yapıyoruz .

Avşa Adası
DMCA.com Protection Status