Neden Agva.org ?

Neden Agva.org ?

Ağva.org ile  Sanal Tur uygulaması ile Ağvanın güzellikleri 360 panoramik fotoğraflar ile Sanal tur olarak bu sitede yayınlanacaktır. Sizde mekanlarınızı sanal tur ile internete açabilirsiniz .

www.agva.org sitemizde yer alan firmaların saygın, dürüst ve tavsiye edilen özelliklerde olması için azami dikkat göstermiş olmamıza rağmen, sitemizde yer alan tüm firmaların her türlü sorumlulukları kendilerine aittir. www.agva.org hiçbir firmaya kefil olmayıp, yaptıkları ve yapacakları her türlü davranış kendilerini bağlar.

Sitemiz sadece rehber işlevli bir sitedir. Sitemizden hiçbir ürün ve hizmet satışı yapılmamaktadır.

Sitemizde yer alan firmaların hiç biriyle organik bir bağımız yoktur. Ağvada gittiginiz herhangi bir otel motel restaurant vb gibi yerler ile ilgili şikayetlerinizi sayfamızın altında bulunan iletişim formu ile bize bildirirseniz gerekli uyarılar yapılacaktır.

Teşekürler www.agva.org

Neden Sanal Tur ?

Günümüzün en değerli iki unsuru; Para ve Zamandır.  Sanal tur uygulamaları size hem zaman hemde para kazandıracaktır. Artık hiç kimse araştırmadan ve gözüyle görmeden para harcamak istemiyor. Araştırmak içinde zaman gerekli . Örneğin tatile gideceksiniz ve kalıcak bir yer arıyorsunuz . Gidip yerinde görüp inceliyecek zamanınız ve imkanınız yok. İnternetteki fotoğraflarla karar vermekte çok zor.İşte bu durumda sizin için en iyi çözüm Sanal Tur.

www.agva.org İletişim Bilgilerimiz

Aşağıdaki telefon numarası www.agva.org telefonudur.

Otel telefonları incelediğiniz otelin 3 veya 4 fotoğrafının yanında iletişim adı altında bulunmaktadır.

Teşekkürler

İstanbul Temsilcisi Engin Yarbasan Gsm:  +90 (532) 540 99 30

Avşa Adası
DMCA.com Protection Status