Ağva Paradise Otel

Şehrin stresinde boğulurken gizemli sürpriz doğaya kucak açmak: orman, nehir ve denizin kucaklaştığı şirin bir beldede, Ağva’da Göksu Deresi kenarında, bahçe içindeki müstakil mini evlerinizde kuş sesleri ile uyanmak hayal değil.

Ağva, yemyeşil doğası, iki yanında akan Ağva Göksu ve Ağva Yeşilçay nehirleri, cephesinde Karadeniz’in masmavi suları, birbirinden lezzetli balıkları ile İstanbul’un kuzeydoğusunda yer alan bir doğa harikası..

Ağva’ya gelirken yanınıza fotoğraf makinenizi almazsanız, yemyeşil doğayı, ağaçlar arasından Karadeniz’e dökülen nehirleri gördüğünüzde pişman olabilirsiniz.

Ağva Paradise Otel’de saunada keyif yapma, havuzda stressinizi atma, kum sahada voleybol oynayarak spor yapma, masa tenisi oynayarak keyifli vakit geçirme imkânınız var.

Hafta sonları ve tatil günlerinde canlı müzik eşliğinde şömine başında leziz yemeklerimizden tadabilirsiniz.
Stresinizi doğaya gömdüğünüz bu şirin beldede yüzünüzde beliren gülümseme,şehir ortamında zamanla sönerse endişelenmeyin,biz dört mevsim Ağva Paradise Otel olarak buradayız..

Ağva… İstanbul’un yanı başında, doğanın bütün hünerlerini sergilediği bir yeryüzü cenneti… Ağva, yemyeşil bir ormana yaslanmış, masmavi bir denize yüzünü dönmüş, iki nehir arasında kalmış bir doğa harikası….

BALKONLU  ODA TİPİ ( 2 adet ) : Komple ahşaptan, balkonlu, uydu yayınlı TV, duşakabinli banyo, klima, mini bar bulunmaktadır

ŞÖMİNELİ ODA TİPİ ( 6 adet ) : Komple ahşaptan, şömineli, uydu yayınlı TV, duşakabinli banyo, klima, mini bar bulunmaktadır.

ŞÖMİNELİ ODA TİPİ ( 2 adet ) : Komple ahşaptan, şömineli, uydu yayınlı TV, duşakabinli banyo, klima, mini bar bulunmaktadır.

İletişim
Göksu Deresi Kenarı, Ağva Paradise Otel
Ağva / Şile / İstanbul
(0 216 ) 721 85 77
(0 535 ) 743 14 23
0 Yorum
YORUM YAP
Avşa Adası

SON EKLENENLER

Avsa - TÜRKİYEOtel ve Apartları
Avşa Adası

Avşa adasına gelenlere öneriler

Ağva Otelleri

Avşa adasına gelenlere öneriler

Ağva

DMCA.com Protection Status