Ağva Yeşilçay Tatil Köyü

Ağva Yeşilçay Tatil Köyü  İstanbul’un yanı başında, yeşille mavinin birleştiği, iki nehir arasında kalmış eşsiz bir doğa harikası olan Ağva’dasınız. Bu doğa harikasının içinde, Göksu Nehri kıyısında, tamamı ahşap kullanılarak yapılmış, özenle döşenmiş, televizyonlu, verandalı ve balkonlu konforlu odaları, tamamı çim alanlı ve ağaçlı bahçesi, açık havuzu (yetişkin ve çocuk), dere ve orman manzaralı 120 kişilik kapalı, 200 kişilik açık restoranları ile Yeşilçay Tatil Köyü sizleri huzurun sesini dinlemeye çağırıyor. Aynı zamanda otelimiz genelinde kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır.

 

 

ODALARIMIZ

Yeşilçay Tatil Köyü, Göksu Nehri kıyısında toplam 6000 m²’lik geniş bir alana kurulmuştur.Konutlarımızın tümü kaliteli ahşaptan yapılmış, iç ve dış yalıtımı sağlanmıştır.

Tesisimizde, 24 adet çift kişilik, 7 adet üç kişilik ve 8 adet dört kişilik olmak üzere toplam 39 oda ve 101 yatak kapasitesi mevcuttur. Tesisimizdeki evler birbirinden bağımsız ahşap evlerden oluşmaktadır.

Tatiliniz süresince rahat edebilmeniz amacı ile özenle döşenmiş odalarımız verandalı ve balkonlu olup nefis dere ve orman manzarasına sahiptir..

Odalarımızın hepsinde bulunan donanımlar; TV, müzik yayını, telefon, duşakabin banyo, tuvalet, 24 saat sıcak su , saç kurutma makinesi mevcuttur.

Tesisimizde keyifli ve huzur dolu bir gün geçirdikten sonra, odalarınıza çekildiğinizde kendinizi evinizde gibi hissedecek, huzur dolu bir uykudan sonra ertesi güne yenilenmiş olarak başlayacaksınız

İletişim

Adres : Yakuplu Mah. No: 118 Ağva – İstanbul

Telefon : (216) 721 73 48 (2 hat)

Fax : (216) 721 73 51

0 Yorum
YORUM YAP
Avşa Adası

SON EKLENENLER

Avsa - TÜRKİYEOtel ve Apartları
Avşa Adası

Avşa adasına gelenlere öneriler

Ağva Otelleri

Avşa adasına gelenlere öneriler

Ağva

DMCA.com Protection Status