Ağva Göksu Apart Otel

Ağva Göksu Apart Otel 4-5-6 kişilik Ailelerin rahat bişekilde kendilerini evinde hissedecek sıcaklıktadır Göksu Apart Otel.
Bir ebeveyn odası birde çocuk odası olmak üzere düzenlenmiş daireler uydu yayınlı televizyon buz dolabı, mutfak ocağı, güneş enerjili banyoları ve tek oda klimalı ile bir odasında double yatak diğer odasında 3 adet single yatak mevcut olup tüm daireler balkonludur.  Şehir merkezindeki sakin meydanda bulunan Otelimizde deniz e 200 metre ve Yeşilçay nehri 100 metrelik Göksu nehri de 500 metrelik yürüyüş mesafesindedir. Sabahları mis gibi taze ekmeği fırından alma zevkini Cuma günleri köylü pazarını en rahat gezebileceğiniz konumdadır. Otoparkı bahçesi ve meydanı ile siz ve sevdiklerinize huzur veren yerdedir Göksu Apart otel.

 

Deniz ve derenin birleştiği muhteşem ambiyans da yemek yemenin keyfini yaşayabileceğimiz içkilerimizi içerken güneşin eşsiz batışını seyredebileceğiniz iyot kokuları içerisinde kahvaltı edebileceğimiz gökyüzünde yıldızları seyrederken dalga sesleriyle gecenin sessizliğinde keyif alacağınız bir ortam.

Kışları başında kestane kızartırken Dalgaların kumsala vurmasıyla kendinizi denizin içinde hissetmenizi sağlayan,dekoruyla köylerdeki eviniz gibi hissedeceğiniz yer Göksu Restaurant.

AĞVA’nın en panoramik yeridir. En taze balıkları yiyebileceğiniz et ve tavuk ürünlerinin yanında fast food ve çayınızı kahvenizi içebileceğiniz yerdir Göksu Restaurant

İletişim

Adres:

Ağva Belediye Meydanı Ahmet Yesafi Sokak No:2 Şile / İSTANBUL

Tel:   (0216) 721 82 65   (0216) 721 81 81 (Pbx)

0 Yorum
YORUM YAP
Avşa Adası
Avşa Adası

Avşa adasına gelenlere öneriler

Ağva Otelleri

Avşa adasına gelenlere öneriler

Ağva

DMCA.com Protection Status