Ağva Club Grand Becassier

Acqua (su) diğer bir deyişle “İki dere arasına kurulmuş köy” anlamına gelen adıyla Ağva… M.Ö 7.Yüz yıla kadar uzanan tarihi ve birçok uygarlığın izlerini taşıyan Ağva, içinde gizlediği güzellikleri ve keşfedilmeyi bekleyen mimari kalıntılarıyla çok yakınımızdaki bir cennet…

Yeşilin, mavinin ve kahverenginin her tonuyla buluştuğu Ağva, keşfedilmeyi bekleyen doğası, ev sahipliği yaptığı kaplumbağa, ceylan, tilki, sincap gibi canlıları, ender rastlanan birçok kuş türü ve özellikle yalı çapkınını barındıran şelalesi ve kanyonuyla trekking yapmaya ve avlanmaya elverişli bir cennet…

Odalar

Ağva’da Göksu nehri kenarında kurulu olan otelimiz 2 jakuzili, 2 balkonlu, 15 double ve 20 triple odası ile hizmet vermektedir. Odalarımız ahşabın sıcaklığını hissedebileceğiniz, kalite ve konfordan ödün vermeden dekore edilmiştir. Odalarımız yeşil alan manzaralı olup, restoranımız ise nehir kenarında bulunmaktadır. Yarım pansiyon olarak hizmet vermekteyiz. Otelimiz 12 ay boyunca siz değerleri misafirlerini ağırlamaktadır. Açık yüzme havuzumuz her yıl ilk baharda faaliyete girmektedir.

Ağva Club Grand Becassier’in Türk ve dünya mutafağının eşsiz lezzetlerini müşterilerine sunan büyük bir restoranı bulunmaktadır. Kahvaltı ve akşam yemekleri açık büfe şeklinde sunulmaktadır. Restoranımızın üst katında bulunan barımızda, kış aylarında şömine eşliğinde içeceğinizi yudumlarken, nehrin eşsiz manzarasını izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra barımızda; şirketlerin toplantı organizasyonları gerçekleştirilmektedir.

Otelimizin her yerinde wireless internet mevcut olup, müşterilerimizin kullanımına açıktır.

Ağva Club Grand Becassier birçok tatilci, tatil programları, tatil siteleri ve konaklayan müşterilere ait yorumlar tarafından kalitesi insalara duyurulmuş ve verdiği hizmetle sürekli olarak kendinden söz ettirmeyi başarmıştır.

İletişim

Adres: Yakuplu Cad. No:198 Ağva – Şile / İstanbul

Tel: (216) 721 75 75 / 721 72 86

Fax: (216) 721 73 68

0 Yorum
YORUM YAP
Avşa Adası

SON EKLENENLER

Avsa - TÜRKİYEOtel ve Apartları
Avşa Adası

Avşa adasına gelenlere öneriler

Ağva Otelleri

Avşa adasına gelenlere öneriler

Ağva

DMCA.com Protection Status